Zajímavá firma

Posted under Společnosti On By

Když jste měli poprvé práci, tak pamatujete si, jaká byla vaše úplně první práce? Vaše první zaměstnání? Já si to pamatuji moc dobře. Já jsem pracovala ve skladu, kdy firma se zabývala stroji a různými věcmi, které jsou potřeba například při stavbě. Například můj bratr taky pracoval ve firmě Hro tech, která se zabývá stroji a je to velice skvělá a zajímavá práce. Myslím si, že kdybych já byla muž, tak bych taky do firmy Hro tech šla, protože na tuto firmu slyším opravdu jenom samé chvály, a ještě nikdy jsem nezažila, že by si na tuto firmu někdo stěžoval.

Hro tech vám pomůže se vším.

A protože tam pracuje můj strejda a taky bratranec, tak oba dva jsou moc spokojení. Takže jsem si řekla, že když jsou spokojení všichni z této práci, že bych tam taky mohla jít. Jenomže jsem zjistila, že je to spíše taková více typicky mužská práce, že pro ženu to asi nic moc elegantní nebude. A místo toho jsem šla pracovat sice taky do jiné firmy, která mě taky baví, ale nebyla to zase práce se stroji, jako ve firmě Hro tech. Nicméně si ale nestěžuji, protože jsem ráda, že firma Hro tech existuje, protože díky ní můj přítel opravil už konečně celou zahradu a taky si půjčil zahradník traktorek, aby posekal otcovi pole a taky naši zahradu.

Hro tech je poctivá firma.

Protože my máme totiž velké pole, o které je potřeba se samozřejmě starat. Znám ale taky pár případů, kdy lidé taky mají velkou zahradu, ale nějak moc se o ni nestarají. A to je potom škoda. Nelíbí se mi, když má někdo velkou zahradu, která je zarostlá jako nějaký džungle. Sama jsem si řekla, že bych raději zašla do firmy Hro tech, kde bych se s nimi dohodla, jaký by byl nejlepší postup při celkové úpravě zahrady a co bych měla dělat, aby moje zahrada vypadala stále pěkně a upraveně. Vždyť zahrada je opravdu skvělé místo, hlavně v létě, kde ráda relaxuji a povídám si tam taky s přáteli.