Řešení existuje pro každého

Posted under Ekonomika On By

Možná jste se rozhodli začít v novém roce s čistým štítem, možná chcete dát svému životu nový směr, ale bojíte se, že to nebude možné. Poslední roky byly náročné a mnoho lidí se dostalo do nepříjemné finanční situace. A pokud čtete tento článek, znamená to, že se to týká i vás. Neberte to jako selhání, někdy prostě není v silách jednotlivce zvládnout vše a bez ztráty. Proto jsme tu my, abychom vám pomohli.

Dům na předměstí

Prvním krokem, který jste se rozhodli udělat je zařídit si vlastní bydlení. Je to logické, náklady na bydlení v nájmu stále rostou, ale jistotu střechy nad hlavou nemáte. Pro mnoho rodin je to obrovský strašák. A přestože se snažíte najít cestu k vlastnímu bydlení, banky vám nejsou nakloněny kvůli finančním potížím, do kterých jste se dostali a odmítají vám pomoci s financováním.

Co je pro banky největší překážkou? Nestačí jim váš příjem. Máte záznam ve finančním registru. Už jste se někdy opozdili s placením. A banku nezajímá, že vína není primárně na vaší straně, ale že jste se stali obětí okolností. Taky je nezajímá, že se snažíte situaci aktivně vyřešit, oni vám prostě nepomohou, protože pro ně představujete riziko.

Luxusní řadové domy

Naštěstí pro vás existuje americká nebankovní hypotéka bez doložení příjmu FAHD a nevadí nám ani menší záznam v registrech. Co je rpo nás důležité, je vaše snaha situaci řešit a v případě, že je to potřeba, tak musí existovat osoba s dostatečným příjmem, která se za vás zaručí. Vyplňte nezávaznou poptávku a my se vám ozveme s návrhy řešení vaší situace.

Nemusíte se bát nekalých praktik, na trhu se pohybujeme už mnoho let a můžeme vám předložit reference desítek spokojených klientů. Naše podmínky jsou jiné, než nabízí banky, ale to znamená výhody pro vás. Všechny dokumenty a finanční plán pro vás zpracujeme předem a vy se budete moci v klidu rozhodnout, zda jsou pro vás takové podmínky schůdné. Naší prioritou je vaše spokojenost.