Počítač pro zábavu

Posted under IT On By

Když mi moji rodiče poprvé pořídili k nám domů počítač, tak jsem byla v sedmém nebi. Vůbec jsem nevěděla, že rodiče pro mě takové překvapení chystají. To jsem slavila zrovna dvanácté narozeniny a řekla jsem si, že bych k narozeninám chtěla nové kolo. A místo toho dostala počítač, ale tak proč ne? Opravdu jsem byla velmi nadšená a je taky logické, že pro mě počítač bylo lepší než kolo, protože já jsem si taky mohla vystačit s tím starým kolem. Ráda sice jezdím na výlety na kole s kamarádkou a taky s bratrem, ale raději jsem dala přednost počítači. To je asi logické. Protože v tom věku každé dítě asi bude chtít více počítač než kolo. Stejně moje dvě kamarádky už taky měly počítač, takže taky většinu času trávily právě na počítači. A zatímco já s bratrem jsme stále trávili čas většinou u televize anebo venku a hráli jsme fotbal oba dva.

 
S počítačem je velká zábava.
 

A mě to bavilo a nevadilo mi, že nemám moc holčičích kamarádek. A sice, i když už mám doma počítač, kdy mi v té době bylo dvanáct let, tak jsem i tak chodila stále velice ráda ven, abych sportovala. Byla jsem vlastně odmalička vedena ke sportu, takže jsem si nedokázala představit, že bych třeba pět hodin non-stop seděla u počítače a něco dělala na počítači.

Konečně mám doma počítač.

Taková já nejsem. A nicméně, když to tak vezmu, tak informační technologie mě poslední době opravdu hodně zajímají. Baví mě nakupovat online a k tomu mi taky do pomáhá právě zmíněna informační technologie, díky níž taky dokážu stáhnout film, na který se potom doma v klidu podívám. Ve škole se taky učím informační technologie a musím říct, že mě to baví a taky mi to jde. A stejně tak jako bratrovi, který chce být počítačový technik. Uvidíme, co mě a bratrovi život a osud přinese. Třeba se nám splní sen a budeme oba dva pracovat na počítači. Například mě osobně by to bavilo.