Pergola je fajn

Posted under Výrobky On By

Strávit příjemné chvíle s vašimi blízkými přímo u vás na zahradě s příjemným posezením pod širým nebem? Zahradní pergola vám to umožní. Nejčastěji se vyrábí ze dřeva, protože dřevo je krásný přírodní prvek, který bude dobře vypadat i za desítky let. Najdete ji i vyrobenou z kovu, ale právě po dřevěné variantě lidé sáhnou nejčastěji. Pergola je velmi moderním prvkem každého domu – když si prohlédnete novostavby, najdete ji téměř všude. Dá se pod ní sedět totiž po celý rok.

dřevěná pergola

Základem pergoly je dřevěná konstrukce, která slouží jako podpěra pro střechu. https://www.dek.cz/produkty/vypis/23714-na-plochou-strechu U nás najdete pouze pergoly vyrobené z masivu. Dřevo je navíc ošetření proti škůdcům, aby vám vydrželo opravdu dlouho. Jedinou nevýhodou je potřeba jej jednou za pár let obrousit a přetřít, s čímž si poradí opravdu každý. Odměnou vám bude nádherné posezení, pod kterým bude radost trávit jak letní večery s grilováním, tak podzimní odpolední kávu s knížkou.

Proč si vybrat nás?
U nás si můžete vybrat pergolu, která se dá namontovat přímo k domu. Právě toto je velmi častý způsob montáže. Přímo z domu vyjdete suchou nohou ven, což je velmi praktické a příjemné. Od nás dostanete pergolu ve formě stavebnice, což znamená, že si ji sestavíte sami doma. Všechny komponenty dostanete připravené k montáži, stačit vám bude jen nářadí. Díky přiloženému návodu zvládnete montáž levou zadní.
Nechcete pergolu montovat sami? Stačí si u nás objednat montáž na klíč.

pergola s rostlinami

Se dřevem to umíme
Naše výrobky jsou k dostání pro různé účely. V nabídce máme i altány, dřevěné ploty a zástěny a také si u nás můžete zakoupit přístřešky pro jedno nebo dvě auta. Dřevěné výrobky z naší dílny jsou kvalitní, budou ozdobou i vašeho domova a koupíte je za velmi dobré ceny. Vyberte si u nás výrobky, které nejen dobře vypadají, ale pomohou vám ochránit váš majetek nebo právě trávit hezké chvíle v zahradě za každého počasí.