Nejsou to jen kanceláře

Posted under Ekonomika On By

Ale také výrobní prostory a prostory na skladování. Čeho? No přece materiálů a firemních zásob. Ano to vše uvedené nyní potřebujete. Máte přece plno zakázek. Ve vaší bance, kde vám vždy vyšli vstříc, jste již o finanční půjčku na pořízení výrobních prostorů a prostorů na skladování byli požádat. Ale bohužel vám bankovní úředníci hypotéku pro chod vaší firmy neschválili. Ano, mohli najít nějaký důvod. Nemusely se bankovním úředníkům zdát výše vašich firemních zisků. Nebo se jim nezdálo vaše nízké daňové přiznání. Kde tedy nyní seženete tolik potřebnou hypotéku? Jedno řešení by tady bylo. Je zde finanční produkt americká hypotéka bez dokládání příjmů.

neseme vám hypotéku

Nemusíte mít obavy, tady vám vyjdou vstříc. Pokud se jedná o podnikatelské hypotéky tak zde nejsou nějaké přísné podmínky jak získat finanční prostředky. Pro spotřebitelskou hypotéku jsou finanční podmínka poněkud jiné. Pro podnikatelské hypotéky vaše nízké daňové přiznání nemusí být u této finanční společnosti velkým problémem. https://www.dermatologiepropraxi.cz/pdfs/der/2009/01/03.pdf Proukážete se, že skutečně podnikáte, že vaše živnost je skutečná. To je důležité, protože by se jinak mohlo jednat o spotřebitelskou hypotéku.

firma potřebuje peníze

Pro spotřebitelskou hypotéku je důležitá vaše schopnost půjčené peníze řádně splácet. Z tohoto důvodu musíte dokládat své příjmy a výdaje. Samozřejmě, že vše musí být v listinné podobě. Jak jinak, tak se finanční společnosti jistí. Takže moc neváhejte. V dnešní době zdražování energií se musí podnikatelé hodně otáčet, aby jejich firmy přežily. A vám a vašemu podnikání opravdu pomohou nové výrobní prostory a další prostory na skladování. A materiálů moc není, nějak se přestalo hodně věcí například z oceli vyrábět. Firemních zásoby jsou dobrý nápad, pokud jde ještě něco pro vaši společnost sehnat. Ano to vše uvedené nyní potřebujete. Máte přece plno zakázek, které vám přinesou další potřebné peníze.