Moje práce na počítači

Posted under IT On By

Když jsem dodělala střední školu, tak jsem přemýšlela, kam půjdu studovat dál. Taky jsem přemýšlela, jestli už po maturitě nepůjdu raději pracovat, abych měla peníze. Měla jsem totiž opravdu hodně snů a taky cílů, které jsem si chtěla splnit. A věřte mi nebo ne, tak k tomu jsem potřebovala opravdu hodně peněz. Chtěla jsem totiž cestovat po celém světě. Celý život jsem byla doma a u moře jsem byla pouze jenom dvakrát. A potom jenom dvakrát v Krkonoších a jednou Jeseníkách.

Na počítači dělám důležité zápisky.

Takže se mi nedivte, že jsem toužila po tom, že objedu opravdu hodně míst na našem světě. Ne jenom Evropu, ale všude. Takže jsem si řekla, že raději půjdu ještě studovat třeba na čtyři roky dál, třeba vyšší odbornou školu, kde si potom najdu kvalitní práci, abych měla lepší peníze. Šla jsem studovat informační technologie, které mě zajímaly už odmalička. Protože ve svých osmi letech jsem dostala už svůj první počítač, na kterém jsem se učila zacházet pracovat. Opravdu hodně mě to bavilo. A když jsem potom nastoupila na střední školu, tak jsem v počítači a informatice opravdu vynikala.

Občas natáčím videa.

Dokázala jsem popsat všechno, co si učitel informatiky přál. Takže informační technologie pro mě nebyly ve škole žádná novinka, ale něco, s čím jsem se už setkala dávno a čemu rozumím velmi dobře. A taky jsem byla velice ráda, že mi učitel někdy dovolil, abych třeba některý nechápavým žákům vysvětlila, co je to informační technologie a k čemu nám je dobrá. A kde se informační technologie taky všude nachází. Je to opravdu skvělé, protože osobně já nevím, co bych dělala, kdyby internetová technologie nebyla. Pro mě je to velice důležité, protože informační technologie mě se vším seznamuje a taky mi pomáhá v práci. Takže je mi potom jasné, že až budu cestovat, chtěla bych potom taky na internetu psát různé zápisky, aby se každý mohl přečíst.