Kvalitní keramika

Posted under Výrobky On By

Víte, co je to průmyslová keramika? Donedávna jsem ještě vůbec nevěděla, co to je. Později jsem se dozvěděla, že například firma Doceram dělá velmi kvalitní průmyslové keramické komponenty. Mně se to líbí, protože třeba firma dělá taky testovací konektory a různé výrobky pro průmyslovou automatizaci. No není to skvělé? Například třeba výrobky z technické keramiky jsou vysoce odolné a jsou vyrobeny hlavně z kovu nebo plastu. Mě se tohle líbí, protože například plast mají recyklovatelný, takže to zase tak není moc velký zásah do přírody. Já si přírody opravdu cením, tak dělám taky všechno proto, abych podpořila přírodu, a ne nic jiného. A tak raději dávám přednost takovým firmám, jako je například komponent Doceram, který vyrábí plastové výrobky a další keramické komponenty z takových zdrojů, aby opravdu neničil přírodu.

Umíte to s keramikou?

A nemůžeme si dělat tady na této planetě co chceme, když to není naše. Nicméně ale když jsem už tady u této firmy, tak tady v této firmě přímo pracoval můj bratr, který si vůbec nestěžoval. Líbilo se mu tam a vydržel to tam celých patnáct let. Ale bohužel potom odešel, protože se stěhoval do jiného města, tak samozřejmě v této v práci už nemohl zůstat.

Keramika má velké využití.

Takže si myslím, že průmyslová keramika je docela skvělá práce a taky výrobky z ní jsou takové, že udělají radost spoustě lidem, protože bez těchto keramických komponentů nemůžou některé věci ani třeba například fungovat. Anebo taky existovat. Víte, všechno má něco do sebe a to včetně průmyslové keramiky. Vemte si například třeba automobilky. Ty mají tolik tisíc komponentů, že bych je ani nespočítala. A všechno to na sebe navazuje. Dílek k dílku a máte auto. Tak takhle to všechno funguje. A to je na tom to krásné. Všechno do sebe zapadá, protože je průmyslová keramika tak ceněné, pro svou kvalitu a potřebnost.