Kočárek do nepohody

Posted under Výrobky On By

Kdo hledá dětský kočárek, určitě si všiml obrovského množství výrobců, kteří na český trh chrlí doslova jeden kočárek za druhým. Kromě skutečně prémiových značek za desetitisíce najdete i levnější výrobce, kteří jsou schopni vyrobit kočárek za méně než 10 tisíc korun. A nemusíte se bát, že by nízkou cenou ztratil něco na své kvalitě. Jedním z výrobců levnějších kočárků je Riko. Samozřejmostí je u něj dodržování veškerých bezpečnostních standardů, díky čemuž jde o kočárky bezpečné pro vaše děti.

růžový kočárek

Díky své vysoké kvalitě a nízké ceně si Riko získal velkou popularitu u řady rodičů, kteří hledají dobrý poměr ceny a kvality. Pro většinu rodičů je důležité, co všechno jim kočárek nabídne. Riko basic 3v1 je populární kočárek, který má nejen hlubokou prostornou korbu, ve které můžete vozit dítě déle než v drahých designovkách, ale má i sportovní nástavbu a autosedačku. Za cenu za méně než 10 tisíc korun vám toho nabídne skutečně hodně. A design? Velmi povedený. V současné době jde i designové o velmi zdařilé kočárky, za který se rozhodně nebudete na procházce stydět. Ba naopak, mnoho kočárků od tohoto výrobce má moderní a čistý design, na který si rychle zvyknete.

matka s kočárkem

  • Jak tedy vybrat kočárek?

Vždy je potřeba si jej zkusit osobně. Jedině tak zjistíte, jak se vám s ním manipuluje, jestli vám vyhovuje výškově, jak je na vás těžký a podobně. Proto vždy s nákupem počkejte, až si kočárek vyzkoušíte. U nás najdete mnoho kočárků, které vám můžeme osobně představit. Pokud hledáte kočárek, který vám má co nabídnout za nízkou cenu, rozhodně zahrňte do svých favoritů právě kočárky Riko.U každého kočárku najdete detailní popis – zjistíte tak, zda je ke kočárku například nánožník, či je třeba jej dokoupit. To vše určuje konečnou cenu kočárku. Vozte své dítě pohodlně v kočárku, který vás nebude stát několik výplat.