Kam naplánovat výlet z pražské autopůjčovny

Posted under Společnosti On By

Železniční přepravci se v rámci konkurence velmi snaží získat zákazníka a nabízet mu různé slevové bonusy a podobné úlevy na jízdném. Zároveň jsou dnes k dispozici klimatizované vagóny a velmi pohodlná sedadla, jenže stále se jedná o vlaková kupé nebo otevřené prostory, kde nemáte žádné soukromí. Sdílíte společný prostor s desítkami dalších spolucestujících a nemůžete si jen tak někde v poklidu zastavit, pokochat se krajinou, projít se po trávě a pokračovat v jízdě, kdy a kam se vám zachce.

Trhové Sviny

Právě proto jsou stále osobní automobily nepřekonaným dopravním prostředkem, a ať už se přepravujete v sebelépe vybaveném vlaku, nikdy tu nebudete mít tolik soukromí, jako v autě.

Levné autopůjčovny v Praze pochopitelně z této skutečnosti těží a nabízí svým zákazníkům mnohem širší možnosti. Mít zkrátka auto na víkend nebo na týdenní dovolenou je něco úplně jiného, než jízda vlakem. Komfort poskytuje i zavazadlový prostor, který je jen váš, nikdo jej s vámi nesdílí, a hlavně žádná zavazadla nemusíte přenášet z perónu na perón.

Český Krumlov

Výletů autem může být celá řada

Pronajmout si vůz je poměrně snadné, stačí vám k tomu dodržet smluvní ujednání a zaplatit vratnou kauci. Pak už je na vás, jaký program si zvolíte, a kam se s autem vypravíte sami, s rodinou či s přáteli. Jestliže si pronajímáte vůz v Praze, máte poměrně výhodu v tom, že je odtud vedena paprskovitá síť rychlostních silnic a dálnic, která vás dopraví v poměrně krátké době stovky kilometrů daleko.

Otava v Písku

Výlety či dovolenou lze plánovat tematicky anebo oblastně, jinými slovy téma si zvolíte např. jako okružní cestu, hvězdicový zájezd po hradech a zámcích či zoologických a botanických zahradách, a oblastní trasa směřuje pouze do vybraných míst, jimiž mohou být např. Jizerské hory, Krušné hory, Šumava, Krkonoše, Českokrumlovsko a Blanský les, Česká Kanada, Třeboňsko a Novohradské hory atd.