K čemu se vám hodí zapuštěný bazén

Posted under Výrobky On By

Že se zapuštěné bazény levné https://www.bazenygluc.cz/ využívají ke koupání, je obvyklá odpověď na tuto otázku, ovšem lidská vynalézavost nezná hranic a bazén je zrovna báječná příležitost předvést, jak rozvinutou máme fantazii.

Vodní gymnastika – zkoušeli jste někdy s asistencí vašich přátel pod vodou stojky nebo kotouly? Voda báječně nadnáší a můžete v ní trénovat různé gymnastické prvky, jako je provaz, shyby, předklony, kotouly vzad a vpřed nebo podvodní salta.

dívka v bazénu

Házení s míčem – menší bazén na zahradě sice nebude ideálního vodní pólo, ale pro házení s míčem bude určitě stačit. Můžete proti sobě házet míče gymnastické, basketbalové nebo tenisové.

Provoz lodních modelů – bazén je učiněný ráj pro modeláře, kteří tu mohou zkoušet pustit na hladinu parník, šlapadlo, letadlovou loď anebo třeba ponorku.

Skákání do vody – vyzkoušejte skoky do zapuštěného bazénu po nohou, bude vás to určitě bavit, a možná, že budete chtít zkusit ještě jeden trik – skok do vody ve dvojici vedle sebe. Bude to mít ještě větší razanci.

voda v bazénu

Oslavy – bazény jsou ideálním prostředím pro oslavy s kamarády. Stačí jim oznámit, aby si vzali plavky, a zábava bude o to vzrušivější. Z bazénu můžete hrát deskové hry, rozložené na břehu, můžete se po hladině prohánět na lehátku nebo nafukovacím křesle, můžete tu mít své oblíbené drinky, zmrzliny, jahodové poháry se šlehačkou nebo třeba palačinky.

Snímání bazénu z dronu – pokud s přáteli pořádáte nějakou oslavu, nasnímejte ji z výšky dronem a nezapomeňte ani na bazén, můžete pak mít k dispozici krásné vzpomínky na akci, kdy jste se měli báječně, a můžete si ji pak třeba promítat na promítací plátno.

Bazénové kino – když už jsme se zmínili o promítání, pokud máte kvalitní projektor, umístěte pár metrů před bazénem projekční plátno a sledujte své oblíbené filmové tituly nebo hudební videoklipy. Filmový zážitek zpoza vodní hladiny vás možná osloví, že si jej budete chtít zopakovat.