Jakým dárkem překvapit sportující muže?

Posted under Muži On By

Ideálním dárkem pro sportující muže je fitness náramek. Který při téměř jakékoliv aktivitě jeho nositele nijak neomezuje. Vybrat je potřeba takový, který má dlouhou výdrž baterie a stačí na jedno nabití analyzovat výkony alespoň tři týdny či jeden měsíc. Velkou výhodou je jeho voděodolnost a proto ho není potřeba sundávat ani ve sprše. Chytré sportovní hodinky jsou jeho vylepšenou variantou a nabízejí mnohem více funkcí. Jako například krokoměr, měřič tepu, monitor úrovně stresu. A ty nejmodernější dokonce poskytují i různá dechová cvičení. A možnost jimi platit už začalo být samozřejmostí. Dobrým typem na dárek pro muže, kteří rádi sportují je rovněž dárkový vitamínový balíček. Který obsahuje od Omega 3, přes vitamín C, D, E, B1 až B12, zinek, hořčík, selen, železo, beta karoten, kyselinu listovou, chrom, jód všechno potřebné pro udržení dobré fyzické kondice sportujících mužů.

Sportující muž

Radost mužům lze udělat i dárkem praktickým. Takovým, na kterém je vytištěno logo jejich oblíbené značky, uděláte tu největší. Sportovní oblečení je potřeba často obměňovat a proto tento dárek je vždycky vítaný. Výhodou je, že ho lze zakoupit i přes internet s rychlým dodáním. Ať už to jsou sady kvalitních ponožek, sportovních tepláků, které dělají dobrou službu v chladnějším počasí.

V posilovně

Stejně tak přijde k duhu i funkční prádlo pro muže provozující outdoorové sporty, atlety či běžce. Běžecké rukavice a čepice jsou ideálním doplňkem v zimních měsících. Finančně náročná je kvalitní sportovní obuv. U které je nutné, aby si ji obdarovaný muž vyzkoušel. Naprostou novinkou je zátěžová vesta a náramek, kterou si milovníci běhu posunují výkonnostní hranice. Tím, že je možné regulovat jejich zátěž podle individuálních potřeb sportujících mužů, využít je mohou i u kolektivních sportů, anebo v posilování s vlastní hmotností. Zátěžové náramky jsou vyrobeny z neoprenového materiálu a rovněž nabízejí více hmotností. Od 0,5 do 3 kilogramů. Koňská mast je rovněž vítaným dárkem. Využitým k prohřátí organizmu před fyzickou zátěží.