Investice do bytu

Posted under Ekonomika On By

Možná se to bude zdát velmi neuvěřitelné, ale jsou také lidé, kteří mají opravdu hodně peněz. Sice já tento případ bohužel nejsem, ale znám několik lidí, kteří mají opravdu hodně peněz. A někdy opravdu neví co udělat s penězi. Jenomže co mají dělat s penězi, když jich mají opravdu hodně a už nic nepotřebuji? Samozřejmě, že si někdy říkáte, že by mohli dát nějaké peníze na charitu nebo těm lidem, kteří jsou nemocní a léčí se s těžkou nemocí a nemají na to peníze. Samozřejmě, že já s tím to bych taky souhlasila, protože peníze na léčbu nemocí opravdu není nikdy dost. Sama znám taky dva případy, kdy jedni lidé potřebovali opravdu hodně peněz, aby mohli vyléčit svého syna. Jednalo se opravdu o miliony peněz. A byl opravdu krásný zázrak, když se během dvou týdnů opravdu tyto peníze od obyčejných občanů vybraly.

Peníze na investování jsou prima.

A já taky přispěla samozřejmě. Tedy sice nemalou částkou ale hodně. Další možnost, jak investovat nebo co s penězi, je nákup nemovitosti. Investice do nemovitosti se taky opravdu hodně vyplatí. A můžete si vzít třeba nějakou hypotéku. Hypoték je navíc taky opravdu hodně druhů. Je například hypotéka bez registru anebo hypotéka na pozemek. Záleží pouze na vás, co vás zaujme. A na co budete chtít potom danou hypotéku použít anebo koupíte ihned byt? Já sama bych koupila raději byt anebo dům na hypotéku.

Já tedy bohatá moc nejsem.

Líbí se mi, když bych mohla pronajímat byty anebo dům. Tak jsem příteli řekla, že kdybychom měli taky opravdu nějaké peníze navíc a vůbec by nám nechyběly, tak já osobně bych taky samozřejmě investovala do nemovitosti. Podle dalších průzkumu je opravdu investice do nemovitosti nejvíce výhodná. Protože tam vám peníze nebudou nikdy klesat, ale budete peníze pouze rozmnožovat a peníze budou získávat na ceně. A jak byste investovali vy vaše peníze, aby jste na tom vydělali velké peníze?