Francouzská přikrývka pro milence i jednotlivce

Posted under Výrobky On By

O existenci francouzských přikrývek 200 x 220 ví mnoho lidí a obvykle ji také pokládají za přikrývku pro dva. Je to celkem logické vzhledem k její dvoumetrové šíři, která do postele, do klasického jednolůžka, zrovna nezapadá a bude vám tu spíše překážet a padat z postele na zem. Přesto ji lze označit i za přikrývku pro jednotlivce vzhledem k tomu, že jde o nesmírně pohodlnou záležitost. Proč si vybrat zrovna tento rozměr přikrývek a odsunout do pozadí běžnou šíři 140 cm?

žena pod přikrývkou

Široká postel + široká přikrývka – kdo z vás usíná a probouzí se na dvojlůžku a nemá partnera, zřejmě si uvědomuje, jak nesmírné pohodlí skýtá velká postel. Máte pro sebe poměrně velký prostor a to vám také umožňuje větší možnosti při otáčení na lůžku, při změně polohy a směru, a to vše můžete stvrdit i větší přikrývkou. Budete totiž při vašem pohybu na lůžku neustále přikrytí, a nebude nutné měnit polohu i s nadzvedáváním a posouváním přikrývky. Prostě se jen pod dekou otočíte, jak budete chtít.

dívka na posteli

Neobvyklé polohy – někdo se rád na posteli pod přikrývkou protahuje, roztahuje ruce a nohy a celkově lépe vnímá volný prostor kolem sebe. Pod velkou přikrývkou se nikdo z vás nebude cítit stísněně.

Zvířata v posteli – některým lidem nevadí, že s nimi v posteli zaujímá místo i jejich pes nebo kočka a někdy třeba i králík. Jsou-li zvířata čistotná a zdravá, nemusí to být pro nikoho žádný problém. Zvířatům poskytnete část své přikrývky jako měkký pelíšek a může tím i mezi vámi vzniknout větší přátelství a důvěra.

Práce v posteli – pokud rádi odvádíte část svého pracovního výkonu v posteli, může být pro vás široké lůžko tím pravým místem. Snadno si tu kolem sebe rozložíte potřebné materiály a s notebookem tu můžete zaujmout mnoho různých poloh, posloužit vám k tomu může ii širší přikrývky, kterou založíte pod sebe a vytvoříte z ní širší a pohodlnější vrstvu, nebo si ji vložíte za záda, abyste se mohli pohodlně opřít o pelest postele.