Film zvaný Hačikó

Posted under Výrobky On By

Film u kterého s na ad každý brečí protože příběh tohoto filmu je doopravdy dojemný. Dnes se budeme bavit o filmu který vypráví příběh pejska jménem Hačikó.

Vznik

Tento film je natočen podle skutečných událostí. Příběh ve filmu se odehrát zhruba roku 1987, tento příběh se stal a odehrával v Japonsku. Existují dokonce 4 filmy na toto téma a jeden seriál. Názvy těchto filmů jsou : Hačiko příběh psa, Hačiko Monogatari (věrný pes čiko), Hoshi Manoru Inu a Wasao, Seriál se jmenuje Oscar the Cat Avšak v každém filmu tento děj znázornili jinak. My se dnes budeme bavit o tomto který se jmenuje Hačikó příběh psa z roku 2009.

Film 2009

Děj

Tento příběh vypráví o toulavém psovy jménem Hačikó, kterého se ujme univerzitní profesor Pan Wilson. Hačikó je plemeno Akita inu a na svého pána odjakživa čeká na vlakové stanici a i poté co pak Wilson zemře. Hačikó i nadále čeká až se jeho pán vrátí tento dojemný okamžik uchvátil okamžitě veškeré kritiky.

Hodnocení a herci

tento film vysloužit 85% spokojenosti na stránce ČSFD. což je portál kde lidé hodnotí úplně veškeré filmy. a na koho se vůbec můžete těšit v hlavních rolích ? Především na Richarda Gere, Joana Allena a nebo také na Cary- Hiroyuki Tagawa.

záběr z filmu

Celý příběh + žánr

Celý příběh tedy vypráví o tom jak jediná tradice může vyvolat ty největší a nejčistší vyznání lásky které se týká psa a jeho pána. Celý film má pouhých 89 minut, ale i přes to se do tohoto filmu můžete doslova zamilovat a oblíbit si ho natolik že ho budete chtít vidět znovu a znovu. Tento film je pro milovníky dramatu a rodinných filmů. A jak jistě víte všichni mají rádi filmy se psy a nejvíce snad filmy s Akitou a to jen z toho důvodu že takovéto filmy vždy ukáží jak moc umí psy a celkově veškeré zvířata milovat. A pokud se chcete dozvědět více přiložím vám sem i trailer na daný film.