Fashion tipy pro vás

Posted under Společnosti On By

Oblékání je někdy opravdu věda. Nevíte, jaký módní styl si zvolit, jaké oblečení nakupovat, jak o něj pečovat, jak sladit jednotlivé kousky dohromady. Pokud s těmito věcmi máte problém, možná vám pomůžou naše fashion tipy, které budou pro vás velmi užitečné.

rtěnka

  1. Přijde vám, že jsou vaše nové džíny příliš dlouhé a chcete si je nechat zkrátit? Předtím je dvakrát vyperte a teprve poté vyzkoušejte, zda jsou opravdu tak dlouhé. Po vyprání se riflovina vždy srazí na délku.
  2. Máte svetr nebo jiný kus oblečení z angorské vlny či mohéru a trápí vás línání? Na to existuje jednoduchá rada. Dejte kus oblečení do uzavíratelného sáčku a ten nechte alespoň dvě hodiny v mrazáku.
  3. Mějte v šatníku vždy základní kousky, z kterých dokážete vykouzlit slušivý outfit, i když spěcháte. Velký výběr takových kousků najdete například na About you. Pro příjemný nákup vám nabízíme About you slevu 20.
  4. Chcete oživit své boty? Použijte nacvakávací náušnice, kterými vykouzlíte úplně nové a trendy obutí. Takové náušnice stejně ozdobí i límečky u košilí a halenek.

oblečení

  1. Nikdy si neoblékejte oblečení hned po tom, co ho vyžehlíte. Můžete tím docílit, že se vám oblečení opět nevzhledně skrčí a vytvoříte na něm záhyby.
  2. Oblečení na slavnostní příležitosti není prostor, kde byste si měli hrát s posledními módními trendy. Vsaďte raději na jistotu a vybírejte si takové kousky, které budou nejlépe sedět vaší siluetě.
  3. Pokud potřebujete před nějakou akcí udržet své bříško ploché, aby vypadalo dobře i v obtáhlém oblečení, vynechte pět dní před akcí mléčné výrobky a celozrnné pečivo. To jsou věci, které u vás mohou způsobit nadýmání. Případně si pomozte stahovacím prádlem.
  4. Máte starší oblečení, které do sebe nasálo nepříjemný zatuchlý odér? Stačí ho postříkat roztokem, který se skládá ze dvou dílů vody a jednoho vodky. Zápach poté zmizí.