Čím potěšit muže na Vánoce? Jaké dárky určitě potěší i ty nejnáročnější?

Přemýšlíte čím obdarovat mužské příbuzenstvo na Vánoce? Vybíráte dárky pro muže, tatínka nebo dědečka a nevíte si rady? Třeba vám pomohou tyhle nápady! 

Čím potěšit muže na Vánoce? Jaké dárky určitě potěší i ty nejnáročnější? 

Vybírat dárky pro muže na Vánoce je vždy horší, než vymyslet dárek pro ženu. Ženy můžeme potěšit mnohými dárky, obvykle se radují i z maličkostí, ale muži obvykle nic nechtějí, nepotřebují nebo dárky neradi dostávají, stejně jako je i neradi vybírají. Máte v rodině podobně náročné muže? Nevíte, co dát tatínkovi, příteli nebo dědečkovi? Lámete si nad tím marně hlavu každý rok před Vánoci? Možná jen potřebujete dobrý nápad. Nechte se inspirovat a jistě něco vyberete.

rodina u vánočního stromku

Není to zase taková věda 

Nad dárky pro své nejbližší obvykle hodně přemýšlíme, přitom krásné dárky se dají mnohdy vybrat celkem snadno. Chce to mít jen ten nápad. Přitom za dárky nemusíme ani utratit příliš mnoho peněz, i levné dárky jsou skvělé, když potěší. Muži obvykle moc rádi jedí, jedlých dárků můžete vybrat celou řadu, od dárkových košů a sad až po maličkosti pro opravdové gurmány. Otce nebo dědečka pak jistě potěšíte i kvalitním alkoholem, který by si třeba sami ani nekoupili. Tak prosté to je a skvělý dárek můžete mít hned. Při výběru ale jako první zapřemýšlejte nad tím, co by se dotyčnému mohlo nejvíce líbit. Každý má své koníčky, zájmy, každému se líbí něco jiného. Pokud dobře dotyčného znáte, nebude výběr dárku příliš složitý. 

vánoční dárky

Co třeba zážitek? 

Měkké dárky, kosmetika nebo knihy. Tak tyhle dárky jsou klasika, ale co vybrat něco méně obvyklého? Darovat mužům můžete i kosmetiku k ošetření auta nebo motorky, to už je jiný level. Ovšem ještě lepší je darovat skutečný zážitek. Nejrůznější poukazy můžete pořídit za pár stokorun a určitě potěšíte každého muže. Co třeba jízda v luxusním voze, kurz přežití nebo hodina na střelnici? Muži totiž mají rádi akční věci, každý z nich má jistě svůj dětský sen. V dnešní době pak můžete vybrat téměř cokoliv, třeba i let vrtulníkem nebo jiný neobvyklý zážitek. 

Čím letos konečně skutečně překvapíte své nejbližší? Možná, že vyberete lepší dárek, než jsou ponožky a trenýrky.