Chraňte svá vozidla před vykradením

Posted under Společnosti On By

Není nijak mimořádné, když vám někdo vykrade auto. Mnohdy stačí chvilka, kdy zaparkujete auto před obchodním centrem nebo na benzínové stanici a v momentě, kdy auto opustíte, někdo vám z něj ukrade vše, co v něm najde. Většinou se kradou notebooky nebo peněženky a divili byste se, jak málo času k tomu zloděj potřebuje. Ještě horší situace než u krádeží z osobních aut je u dodávek. Dodávka už z principu slibuje zlodějům větší pravděpodobnost, že uvnitř najdou větší kořist. Máme nějakou možnost, jak snížit pravděpodobnost vykradení? Určitě nikdy nenechávat nic na sedadlech či na zadním okýnku, ale můžete udělat ještě další věc.

tónováni autoskel

Nechat si tónovat skla vašeho auta. Tónování skel Brno zvýší vašemu autu ochranu proti zlodějům tím, že jim zneviditelní obsah vašeho vozu. To oceníte, hlavně pokud máte služební auto, které má na sobě reklamní nápisy a tím pádem si potencionální zloděj může myslet, že v autě najde něco hodnotného a rozhodne se do vašeho auta vloupat. Vozíte v autě často drahé věci a máte strach, že se vaše auto stane cílem zlodějů? Můžete vybavit auto všemožnými alarmy, ale zlodějům často stačí k vykradení auta jen pár vteřin. Pokud musíte občas drahé věci v autě nechat, nenechávejte je jen tak položené na sedadlech či na zadním okénku, kde jsou snadno k zahlédnutí zlodějům.

autofolie

A co ještě zvýší bezpečnost jsou tónová skla vašeho vozu. Je prima mít na autě reklamu na vaši firmu, ale tím částečně zvyšujete pravděpodobnost, že si vás zloději vyčíhnou a vaši firemní dodávku v nestřeženém okamžiku vykradou. Nevystavujte obsah svých dodávek zvědavým očím kolemjdoucích. Nechejte si tónovat skla fóliemi a tím zneviditelníte vše, co se v autě přepravuje. Možná si říkáte, že vlastník auta, které má skla tónované, je jen frajírek, který chce autem zapůsobit, ale pravda je někdy úplně jinde. Vlastník vozu si jen ochraňuje svůj majetek, který v autě převáží.