Čeho nevěsty po svatbě nejvíc litují?

Posted under Výrobky On By

Nezařídí si kameramana

Fotky ze svatby jsou skvělá věc pro vaše vzpomínky. Ty si pořídí snad každá nevěsta, protože chce mít svůj svatební den zdokumentovaný. Ještě lepší ale je, pokud si k fotografovi pořídíte i kameramana. Jelikož videozáznam vám přece jen dodá ještě lepší vzpomínky.

Utratí příliš mnoho peněz za dekorace

Výzdoba na svatbě je téměř nezbytná, ale všeho s rozumem. Kvůli jednomu dni není nutné obětovat stovky tisíc na přeplácané dekorace a záplavy květin všude možně. Začněte shromažďovat věci na výzdobu dostatečně dopředu, což vám umožní vybírat věci za dobrou cenu.

květiny

Neudělá si fotky se svou rodinou a přáteli

Po obřadu je většinou tak trochu chaos, lidé se na nějaký čas rozprchnou, fotí se nevěsta s ženichem a v tom spěchu snadno zapomenete, že jste se ještě třeba nevyfotili s tím členem rodiny nebo kamarádem. Pro jistotu si udělejte dopředu seznam.

Neutratili více peněz za hudbu

Hudba tvoří podstatnou část svatby a bude vás provázet celou dobu po obřadu, prakticky až do rána. Nešetřete na DJ nebo kapele, která vám bude hudbu na svatbě zajišťovat. Zrovna tady se opravdu vyplatí peníze investovat.

Zaplatí příliš mnoho za šaty

Šaty jsou pro nevěstu jedna z nejdůležitějších věcí celé svatby. Většina si jich vyzkouší opravdu hodně, než najde ty pravé. V návalu radosti jim nevadí ani vysoké ceny. Ovšem po svatbě si zpětně uvědomí, že možná nebyl dobrý nápad utratit za šaty až tolik peněz. Přitom v jistých salónech jdou pořídit i svatební šaty levně https://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/.

šaty

Zaplatí příliš mnoho za boty

Druhá věc, u které nevěsty později litují, že za ni utratily hodně peněz, jsou boty. Můžete si pořídit lodičky od vyhlášené značky, ale upřímně – kolikrát svatební hosté vůbec vaše boty zahlédnou? Většinu času budou skryté pod dlouhými šaty. Pokud se tedy nechystáte mít krátké šaty, dbejte hlavně na to, aby byly boty pohodlné a neutrácejte za ně více, než je nezbytné.