Tipy na vánoční dárky – adventní trhy

Vánoce jsou za dveřmi a s nimi se blíží také nákup dárků. Většina lidí shání dárky ve stresu až na poslední chvíli. Zkuste to letos jinak a začněte s výběrem vánočních dárků již nyní. Nenechávejte nic náhodě a neodkládejte vše až na Štědrý den. Místem, kde naleznete inspiraci pro koupi nejrůznějších věcí, jsou adventní trhy. Tuzemské vánoční trhy nabízí pestrou škálu ozdob, svíček, keramiky. Vypravit se můžete také na nákupy do zahraničí – oblíbené jsou především trhy ve Vídni a Krakově. Využijte slevy na adventní zájezdy a vydejte se za nákupy dárků pro své blízké do zahraničí, kde poznáte nejen historii těchto měst, ale také zažijete jedinečnou vánoční atmosféru.

Vánoční Vídeň

Vídeň, hlavní město Rakouska a jedno z nejkrásnějších evropských měst, každoročně otevírá své nádherné adventní trhy, kde naleznete spoustu krásných dárků, kterými můžete obdarovat své nejbližší. Typické jsou speciální vánoční hrníčky, ale také různé svíčky, vánoční ozdoby, řemeslnické a umělecké výrobky. Největší z vídeňských adventních trhů je Christkindlmarkt, kde se nachází téměř 150 stánků s nejrůznějším zbožím. Ochutnat můžete i místní vánoční pochutiny – punč, vídeňskou kávu, cukrovinky a mnohé další speciality. Zavítejte i do vánoční dílny, kde si s dětmi vyrobíte dárky sami. Nic nepotěší vaše blízké tak, jako vlastnoručně vyrobený dárek. Vydejte se na adventní zájezd do Vídně!

Vánoční Krakov

Vyhledávaným cílem je také polské město Krakov. Na místních adventních trzích naleznete nejrůznější umělecké výrobky, svíčky a mnoho dalších krásných dárků. Šperky ze zlata, stříbra a jantaru se prodávají v historických krámcích Suikennice. Krakov nabízí nejen pestrý výběr dárků, ale také historické památky, kostely a řadu příjemných kaváren. Neváhejte a vydejte se na adventní zájezd do Krakova.

Využijte slevy na adventní zájezdy a prožijte kouzlo Vánoc v krásně vyzdobených městech, kde na každého z vás dýchne ta pravá vánoční atmosféra. Spojte nákupy dárků s prohlídkou historických měst. Prožijte krásné a nezapomenutelné chvíle se svými blízkými.

Leave a Reply