Vybavení pro auto

Posted under Hry On By

V životě každého mladého člověka je zvládnutí zkoušek pro řidičský průkaz velkým milníkem. Není se tedy čemu divit, že si mladí toto období opravdu užívají a nemohou se dočkat, až vyrazí s partou přátel vstříc novým dobrodružstvím, akorát tentokrát už zcela bez rodičů a vlastním autem. Na co rozhodně nezapomínejte je povinná výbava. Co do ní patří?

osvětlení

  • Reflexní vesta
  • Výstražný trojúhelník
  • Hever
  • Malý a velký klíč – pro případ, že budete muset měnit pneumatiku
  • Náhradní pneumatika
  • Autolékárnička – pozor na to, aby neměla prošlé

Kromě těchto základních, ale opravdu důležitých věcí dbejte i na to, abyste měli správná světla, která vás nezklamou. Pořiďte si ještě dnes nějaké opravdu kvalitní žárovky do auta jako jsou žárovky h1 pro přední sklo. K těmto opravdu důležitým bodům určitě započítejte i takové ty méně potřebné. Mezi ty patří třeba vlhčené ubrousky, protože nikdy nevíte, kde na cestách budete náhle potřebovat vyčistit čokoládu a jiné z potahů. Další nevyhnutelnou věcí je auto atlas. Sice si dnes už téměř vše zvládneme najít přes naše chytré mobily, ale nikdy nevíte, kdy kde uvíznete a nebude zrovna signál anebo dojde baterka. Jistota je prostě jistota, tak to rozhodně nepodceňujte.

lampy

Své auto si také můžete vybavit nějakými stylovými doplňky, jako jsou nejrůznější potahy. Stačí pár úprav a i ze starého auta se může rázem stát parádní vozidlo, které oslní každého pasažéra. Hlavně vždy dbejte na bezpečnost a nemyslete si, že když jste zrovna dostali papíry, tak už vše umíte. Chce to opravdu řadu let, než se z vás stanou opravdoví profíci a budete si moci dovolit nějakou tu rychlejší jízdu. Bezpečnost je ale vždy na prvním místě, tak na to nezapomínejte a dbejte na dodržování veškerých silničních pravidel. Je to hezké období, ale mládí s sebou přináší i plno úskalí, tak nejezděte jako blázni a myslete na své nejbližší.