Kongresové centrum Brno

Kongresové centrum Brno – ideální partner pro vaše ubytování

Kongresové centrum – mimo rušný střed města, v oblíbené lokalitě obyvatel jihomoravské metropole leží kongresový hotel Brno. Nachází se v blízkosti brněnské přehrady, v prostředí které vás již jen svým libým vzhledem uklidňuje. Hotel Brno, který můžete také znát pod jménem hotel Maximus-resort, nabízí pro každého návštěvníka to nejlepší.

Jednotlivec, spolky, firmy, ti všichni volí kongresový hotel Brno

Nejsou to jen prázdná slova, ale skutečnost. V hotelu Brno najde opravdu každý to, co potřebuje. Právě proto je vyhledáván pro aktivní dovolenou jednotlivci, pořádají se zde mimořádně oblíbené svatební hostiny spojené s ubytováním, kulturní akce i školení s firemními večírky či setkání s obchodními partnery.

Kongresový hotel Brno s jeho ideální polohou je velmi oblíbený

Brněnská přehrada se stává od jara do podzimu oblíbeným místem pro strávení dovolených čí víkendů pro obyvatele Brna, ale nejen pro ně. Ubytování Brno má, ale dostatečnou kapacitu jak hotelových pokojů a apartmánů, tak i restauračních zařízení, aby mohl uspokojit všechny zákazníky. Vyhlášená jsou i jeho sportoviště, která hotel Brno vlastní – bowling, tenisové kurty, wellness. V případě delšího ubytování – dovolené, nebo podnikového setkání můžete tyto prostory využívat i bezplatně.

Příroda, v které kongresové centrum Brno leží je mimořádná

Okolní příroda je jako stvořená pro rekreační sporty, hlavně běhání a aktivní procházky s domácími mazlíčky nebo i pro houbaření. Také můžete využít vyhlídkových projížděk po brněnské přehradě, stačí si jen vše domluvit na recepci hotelového centra Brno, abyste se nemuseli zdržovat kupováním lodních lístků, tento čas můžete totiž strávit například v mimořádně oblíbeném wellness kongresového centra Brno. Objednat si můžete různé procedury, masáže, navštívit saunu a v případě horšího počasí si zaplavat v krytém bazénu s protiproudem.

Ano mlsné jazýčky si v hotelu Brno nebudou stěžovat

Hotelové restaurace a kavárny, kluby nabízí menu od tradiční české a moravské kuchyně až k různým specialitám světových kuchyní. Nezapomeňte si včas zajistit svůj stůl, hlavně v letní sezoně bývá v hotelu Brno velmi rušno. Hotel Maximus-Resort se stává totiž velmi oblíbeným nejen u obyvatel jihomoravské metropole, ale vrací se do něho i ti, kteří zde již okusili všechny hotelové vychytávky na vlastní kůži.

Leave a Reply