Španělský Water World

Jeden z největších zábavních parkůLloret de Mar, který je určen pro vás i pro vaše děti nese název Water World. Do tohoto parku se dostanete snadno. Ze všech větších okolních letovisek jezdí pravidelně svozový autobus zdarma. Na každé zastávce naleznete časy odjezdů a příjezdů.

Vstupné se pohybuje kolem 25 Eur pro dospělého na celý den. Dětské ceny jsou kolem 15 Eur. Celodenní vstupné je nejvýhodnější a proto se většinou ani nevyplatí brát si vstupenku na kratší dobu. Vzhledem k velikosti vodního parku byste ani nestihli projít všechny atrakce. Nevýhodou je, vzhledem k oblibě parku, že v sezóně tam bývá celkem dost lidí a tak si musíte na každý tobogán vystát frontu. Proto se vyplatí, být tam mezi prvními. Otevírací doba je od deseti hodin do osmnácti hodin.

Atrakcí tu najdete opravdu nespočet a přijdou si zde na své jak malí, tak velcí návštěvníci. U některých atrakcí je omezený vstup pro děti, jedná se především o ty, při kterých vám tuhne krev v žilách, jen při pohledu na ně. Vzhledem k bezpečnosti na ně nesmí děti s výškou pod 140 cm.

Opravdu rychlý sjezd si zde můžete užít na tobogánu Kamikaze, jet horskou dráhu na raftu nebo se nechat vyplivnout obrovských trychtýřem. Pro odvážlivce je zde umístěn velký jeřáb, ze kterého můžete skákat Bungee Jumping. Pokud vyrazíte s babičkou či s dědečkem, můžete je nechat odpočívat v teplém perličkovém bazéně nebo bazéně s vlnobitím.

Další zajímavosti a informace pro návštěvníky Španělska najdete na spanelsko-web.cz.

Leave a Reply