Vyzkoušejte lyžování v Alpách!

Jste milovníci zimních sportů? Rádi byste si užili kvalitní lyžování a snowboarding? Neváhejte a vydejte se do některé z alpských zemí. Výběr je opravdu pestrý – Itálie, Rakousko, Francie či Švýcarsko jsou na zimní sezónu skvěle připraveny a nabídnou vám vše, co k ní patří. Pokud nechcete cestovat příliš daleko, tak pravou volbou pro vás bude zimní dovolená v Rakousku. Vyberte si některé z alpských letovisek jako jsou Zillertall, Hintertux, Semmering či Schladming-Dachstein a další. Neváhejte a využijte slevy na pobyty v rakouských Alpách!

Pokud jste začátečníky ať už v lyžování či snowboardingu, využijte služeb lyžařských škol, kde vás zkušení instruktoři naučí vše od úplných základů až po náročné carvingové oblouky. Pro malé děti jsou zde lyžařské školičky, kde výuka probíhá formou hry. Samozřejmostí je také množství ski servisů a půjčoven lyží, kde vám odborně připraví či zapůjčí lyže a potřebné vybavení. Vydejte se na zimní dovolenou do Rakouska a užijte si krásnou zimní dovolenou plnou legrace a nevšedních zážitků.

Italské Alpy

Velmi oblíbenou destinací pro trávení zimní dovolené jsou Alpy italské. Perfektní údržba sjezdovek s dokonalým jištěním umělým zasněžováním patří mezi hlavní benefity italských Alp. Další nespornou výhodou je převaha slunečných dnů, krásná příroda, moderní vleky a sedačkové i kabinové lanovky, které garantují nulové čekání. Samozřejmostí je špičkové ubytování a vynikající gastronomie a wellness. Vydejte se do některých z vyhlášených středisek, jako jsou Dolomiti Superski, Alta Valtellina nebo Friuli Skiregion a využijte slevy na lyžování v Itálii!

Po celodenním sportování určitě přijde vhod odpočinek v některém z wellness center, kde uvolníte namožené svaly v sauně či v bazénu a dokonale zrelaxujete tělo i duši. Užijte si zimní dovolenou se vším, co ní patří. Neváhejte a vydejte se se svou rodinou na zájezd do Itálie a prožijte společně nezapomenutelné chvíle.

Leave a Reply