Představujeme letovisko Kemer v Turecku

Turecko je v posledních letech stále oblíbenějším cílem českých turistů. Svou dovolenou zde můžete užít hned na dvou riviérách – Egejské a také Turecké. Každá z těchto riviér je trochu jiná. Chcete-li poznat Turecko v pravém slova smyslu, pak bychom vám rozhodně doporučovali dovolenou právě na Turecké riviéře. Nachází se zde hned několik zajímavých letovisek, která disponují krásnými písečnými plážemi a kvalitní nabídkou hotelových komplexů.

Dominantou Kemeru je jeho nádherná krajina, které dominuje pohoří Taurus tyčící se nad pobřežím. Výhodou dovolené v Kemeru je jeho blízkost od mezinárodního letiště v Antalyi, díky čemuž se můžete poměrně rychle po příletu dopravit do svého hotelu. To jistě oceníte zejména při nočních příletech, nebo v případě, že cestujete s malými dětmi.

Komfortní dovolená v Turecku

Kemer, to je komfortní dovolená v Turecku se vším všudy. Zdejší pobřeží je jako stvořené pro nerušné lenošení ve stínu slunečníku, moře skýtá skvělé podmínky pro vodní sporty i skvělou zábavu, jako je jízda na mořském banánu, motorovém člunu nebo například na vodních lyžích. Hotelové komplexy disponují tradičními tureckými lázněmi, které jsou vynikajícím místem pro regeneraci vašeho těla i mysli, tanečními kluby a také bary. Rozhodnete-li se pro dovolenou v Kemeru, rozhodně nebudete litovat! Komfortní zázemí, vynikající jídlo, krásné pláže a velmi teplé klima vytvářejí doslova ráj letní dovolené.

Ideální dobou pro dovolenou v Kemeru jsou letní měsíce, kdy jsou teploty vzduchu a moře nejvyšší. Ovšem díky poloze u Středozemního moře je zde dovolená možná už od května a příjemných teplot si zde můžete užívat také na podzim. Dovolená mimo hlavní turistickou sezónu má celou řadu výhod – méně turistů a také příjemnější teploty pro cestování. Chcete-li tedy trávit svou dovolenou nejen na pláži, ale také cestovat, tato doba je pro vás ideální.

Leave a Reply