Zahradní technika – křovinořezy, sekačky

Kvalitní zahradní technika je to, bez čehož se se údržba zahrady prostě neobejde. Zejména sekačky a křovinořezy jsou nepostradatelným pomocníkem při péči o porost na vaší zahrádce. Jelikož trávu je nutné sekat opravdu často, měli byste zejména výběru sekačky na trávu věnovat značnou pozornost. Ideální je pořídit si sekačku, která zvládne i mokrou trávu. K tomu je potřeba, aby sekačka měla dokonale tvarovaný podvozek, silný motor a velký výletový prostor. Před výběrem sekačky na trávu byste si měli důkladně projít vaší zahradu a podle toho se rozhodnout, která by pro vás byla nejvhodnější. Pro rovinatou plochu menší rozlohy je ideální rotační sekačka, která za sebou zanechá opravdu jemný travnatý porost. K dispozici jsou sekačky benzínové nebo elektrické.

Zahradní technika – křovinořezy

Dalším užitečným pomocníkem při péči o vaši zahradu jsou zcela jistě křovinořezy. Hodí se pro sekání vysoké trávy a pro úpravu zarostlých, neudržovaných ploch. Křovinořezy dokážou snadno posekat trávu a plevel i na opravdu těžko dostupných místech. Zvládnou také úpravu křovin a větví. Stejně jako u výběru sekačky, i křovinořez byste si měli vybrat v té nejvyšší kvalitě. Přece jenom jedná si o vaší bezpečnost. Zvolte křovinořezy od osvědčených výrobců. Profesionálové z Kobras vám mile rádi poradí s výběrem veškeré zahradní techniky. Zahrada je vaší vizitkou, a proto byste měli její údržbě věnovat velkou pozornost. Pokud si vyberete opravdu kvalitní sekačku a křovinořez, máte zaručeno, že vás trávník bude vždy dokonale upravený a to s minimální námahou.

Zahradní technika – sekačky

Nechte si poradit jaké sekačky a křovinořezy se nejvíce hodí právě pro vaši zahradu. Slyšeli jste už třeba o robotických sekačkách, které ke své práci nevyžadují fyzickou přítomnost člověka? Vybírat můžete z mnoha druhů. Moderní sekačky a křovinořezy přitom zabírají minimum místa pro jejich skladování. Mají také nízkou hmotnost, takže s nimi můžete snadno manipulovat. Zahradní technika by vám měla vydržet funkční opravdu mnoho let, a proto vybírejte s rozmyslem. Kobras je zárukou toho, že vám sekačky na trávu i křovinořezy vydrží opravdu mnoho let, po které budou z vaší zahrady vytvářet krásný prostor pro trávení vašeho volného času.

Leave a Reply